Personāla atlase ir mūsu sirdslieta

Vēlies būt mūsu komandā? Sazinies ar mums

Artūrs Bļinovs

valdes priekšsēdētājs un pārdošanas vadītājs

Specializējas farmācijas, loģistikas, mazumtirdzniecības nozaru personāla atlasē. 10 gadu laikā piesaistījis tādu klientus kā Latvenergo, Tet, Kreiss, PricewaterhouseCoopers, Euronics un citus nozīmīgus klientus. Kā pārdošanas vadītājs spēj mobilizēt komandu mērķu sasniegšanai.

LINKEDIN ↘

Ervīns Čukurs

valdes loceklis un vadošais personāla speciālists

Specializējas augstākā un vidējā līmeņa vadītāju atlasē. Ieguvis doktora grādu klīniskajā psiholoģijā (LU). Vairāku desmitu zinātnisko publikāciju, konferenču tēžu un kolektīvo monogrāfiju nodaļu autors. RSU Veselības psiholoģijas un pedagoģijas katedras lektors un JVLMA vieslektors.

LINKEDIN ↘

Sintija Rudzīte

personāla atlases projektu vadītāja

Specializējas klientu apkalpošanas, ražošanas un tirdzniecības nozares vidējā un augstākā līmeņa speciālistu personāla atlasē. Ieguvusi maģistra grādu organizāciju psiholoģijā (LU). Pēdējo 5 gadu laikā ir ieguvusi plašu pieredzi cilvēkresursu vadības jomā, strādājot finanšu, IT un tirdzniecības uzņēmumos.

LINKEDIN ↘

Zane Rūdule

personāla atlases projektu vadītāja

Specializējas IT, loģistikas un finanšu nozares vidējā un augstākā līmeņa speciālistu atlasē. Ieguvusi bakalaura grādu organizāciju vadībā (LU). Šobrīd turpina studijas maģistrantūrā cilvēkresursu vadības programmā (RISEBA). Pēdējo 10 gadu laikā ieguvusi plašu pieredzi klientu apkalpošanas jomā.

LINKEDIN ↘

Vita Solovjova

Projektu vadītāja

Pēdējos 10 gadus strādā klientu apkalpošanas jomā. Ieguvusi bakalaura grādu vadībzinātnēs (LU) un psiholoģijā (RSU). Šobrīd turpina studijas maģistrantūrā konsultatīvajā psiholoģijā (RSU), kā arī apgūst koučingu pie izaugsmes trenera Tonija Robinsa (Tony Robbins).

LINKEDIN ↘

Linda Vanaga

Personāla atlases projektu vadītāja

Specializējas vidējā līmeņa vadītāju un augstākā līmeņa speciālistu atlasē. Ieguvusi bakalaura grādu cilvēkresursu vadībā (RTU) un maģistra grādu projektu vadībā (RTU). Vairāk nekā desmit gadu plaša pieredze personāla vadības jomā lielākajos pārtikas ražošanas uzņēmumos Latvijā. Sertificēts «System Coach APC» koučs.

LINKEDIN ↘

Sīkdatnes

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto obligāti nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes.Ja piekrītat šo papildu sīkdatņu izmantošanai, lūdzu, atzīmējiet savu izvēli:


Apstiprināt atzīmētās